Osiris

“Satanizmi” Şeytana tapanları ve Kan Bağı ile yönetilen dünyayı anlamadan düşmanın ne yapmaya çalıştığını idrak edemeyiz.
Bu gün size aşinâ olduğunuz bu tavşan resminin ve dikili taşların tarihçesi ve satanizmle âlakasını anlatmaya çalışacağım.

Paylaşımdaki resimler ‘Ra’nın 4 çocuğundan
(e;Osiris, k;İsis, e;Seth k;Nepht) biri olan Osiris’le alakalıdır.
Eski Mısır’da Osiris’i temsil eden hayvan ‘beyaz tavşan’ sembolüdür.

Ra, Osiris’e kendisinden sonra tahta geçme şansını vereceğini açıkladığında, Seth kıskançlık kriziyle Osiris’i öldürüp 9 parçaya ayırır, İsis bulamasın diye dünyanın çeşitli yerlerine taşır. İsis her bir parçayı bulur, yalnız tek bir parçayı bulamadığı söylenir o da cinsel uzvudur. Rivayete gore İsis ile Osiris o an ilişkiye girer fakat İsis’in rahminde Şeytan hulul eder. Osiris ölür ve İsis dul kalır.

(Bu birleşmeden -Horos- doğduğuna inanırlar.
Pramitteki -tek göz- horos’un gözüdür.)

Osiris’in cinsel uzvunun semboli olarak, bugün hala Masonlar tarafından dünyanın çeşitli yerlerinde -dikili taşlar -dikilmektedir ve bunun için genelde ley hatlarını seçerler.

Eski Mısır’da Osiris’i temsil eden hayvan ‘beyaz tavşan’dır.
Masonlar kurdukları fuhuş sektörü playboy’a verdikleri sembol ile O’nu anmaktadır.

Bir dolarda bile gizli bir tavşan silüetini saklamışlar, bakmak isteyen baykuş silüetinin yakınında görebilir.

Alice Harikalar Diyarı Masalı’nı hatırlayın, Alice beyaz tavşanı izler ve içerisinde türlü cinlerin, perilerin, devlerin olduğu bir dünyada kendisini bulur. İlk defa çizgi film uyarlamasını ise ne tesadüftür ki Walt Disney üstlenmiştir. Walt Disney’in, çizgi film uyarlamasına, Cia’in o dönem üzerinde araştırma yaptığı ‘Monarch ve Mk Ultra Akıl Kontrol Projesi’nden bazı öğeler yerleştirdiği bilinir.

Matrix filminde ise beyaz tavşan, Neo’nun gerçek dünyaya uyanışını sağlayacak Trinity’nin dövmesi olarak karşımıza çıkar.

Osiris bir cindir.
Vermek istedikleri mesaj çok açıktır: ‘Büyünün olduğu bir dünyaya erişin’!

Kabala’dan öğrendikleri bir büyü vardır ki, bugün bu büyüyü neredeyse her alanda çok etkin bir şekilde kullanırlar. Harflerin iç içe geçişiyle yeni semboller ortaya çıkarma bir çeşit sigil büyüsüdür. Doların işaretini de sigil büyüsüyle hazırlamışlar ve İsis’e olan bağlılıklarını O’nun ismini doların işaretinde kullanarak göstermişlerdir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: